OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: more
sl: več

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Close
sl: Zapri

en: and
sl: in
