OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: more
sv: mer

en: Custom
sv: Anpassad

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: and
sv: och

en: Like
sv: Gilla
