OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: more
ta: மேலும்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Close
ta: மூடு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: and
ta: மற்றும்
