OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: more
te: మరిన్ని

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Close
te: మూసివేయి

en: and
te: మరియు
