OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش
