OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: more
uk: ще

en: Custom
uk: Власний

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Close
uk: Закрити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: and
uk: та

en: Like
uk: Схоже на

en: Unlike
uk: Не подобається
