OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle
