OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά
