OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Like
fi: Tykkää
