OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Custom
gl: Personalizado

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por
