OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po
