OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Like
nl: Vind ik leuk
