OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Custom
ro: Personalizat

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Close
ro: Închideți

en: Sort by
ro: Sortare după
