OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Custom
sk: Vlastná

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Like
sk: Páči sa mi to
