OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Custom
tr: Özel

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Close
tr: Kapat

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Like
tr: Beğen
