OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
