OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus
