OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Close
eu: Itxi
