OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Close
hi: बंद करे

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा
