OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc
