OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Custom
ms: Tersuai

en: Sort order
ms: Urutan isihan

en: Close
ms: Tutup

en: Sort by
ms: Susun mengikuti
