OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter
