OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Close
oc: Tampar

en: Sort by
oc: Triar per
