OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Custom
fa: سفارشی

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Close
fa: بستن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس
