OGCB Likes (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Custom
pt: Personalizado

en: Sort order
pt: Critérios de ordenação

en: Ascending
pt: Crescente

en: Descending
pt: Decrescente

en: Close
pt: Fechar

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Like
pt: Curtir
