OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Label
eu: Etiketa

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Ok
eu: Ados
