OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Label
jv: Judul

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling
