OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Ok
tr: Tamam
