OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Warning
ca: Avís

en: Ok
ca: D'acord
