OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Label
he: תווית

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Ok
he: בסדר
