OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Ok
id: Oke
