OhDear Integration (3.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: Off
ar: إيقاف
