OhDear Integration (3.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне
