OhDear Integration (3.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Off
bg: Изключи
