OhDear Integration (3.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག
