OhDear Integration (3.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Off
cy: I ffwrdd
