OhDear Integration (3.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Label
da: Etiket

en: Summary
da: Resumé

en: Off
da: Afbrudt

en: Uptime
da: Oppetid
