OhDear Integration (3.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Off
et: Väljas
