OhDear Integration (3.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક
