OhDear Integration (3.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: Off
he: כבוי
