OhDear Integration (3.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak
