OhDear Integration (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում
