OhDear Integration (3.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Summary
id: Ringkasan

en: Off
id: Matikan
