OhDear Integration (3.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Off
kn: ಜಡ
