OhDear Integration (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە
