OhDear Integration (3.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Off
lv: Izslēgts
