OhDear Integration (3.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: Off
nn: Av
