OhDear Integration (3.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Off
pl: Wyłączony
