OhDear Integration (3.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: Off
fa: خاموش
