OhDear Integration (3.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: Off
ru: Выкл

en: Status Code
ru: Код состояния
